березня

25

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Жителька  райцентру Світлана М. цікавиться чи враховуються до сукупного доходу аліменти у разі, якщо батько дитини входить до складу домогосподарства або зареєстрований окремо та перебуває у повторному шлюбі?

 

На питання про  зміни в новий порядок надання субсидій відповідає  начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення РДА Оксана  МІНЧУК.  

- До сукупного доходу не враховуються аліменти, отримані на дітей. Зазначена норма введена з метою підтримки сімей з дітьми. Зокрема, якщо аліменти сплачує батько, який проживає окремо від дитини і не перебуває у шлюбі з матір'ю дитини, їх суми не включаються в дохід домогосподарства, в якому проживає дитина.

Якщо батько сплачує аліменти на дитину, але проживає у спільному з дитиною домогосподарстві, його дохід не зменшується на суму аліментів, які він сплачує. Разом з тим ці суми не враховуються в дохід особі, яка їх отримує, тобто суми аліментів не враховуються двічі в дохід домогосподарства.

На момент звернення за призначенням субсидії особа працездатного віку не працює. Чи має вона право на субсидію? Якщо так, який дохід повинен бути врахований при розрахунку субсидії?

Марія К., смт Колки.

- Якщо протягом періоду, за який враховуються доходи, зазначена особа не мала доходів, вона не має права на призначення субсидії на загальних підставах. Якщо у наведених випадках комісією прийнято рішення про призначення субсидії, в розрахунок сукупного доходу домогосподарства включається середньомісячний дохід таких осіб у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, - у разі призначення житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і оплату житлово-комунальних послуг; трьох прожиткових мінімумів - в усіх інших випадках.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua