березня

25

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

24 жовтня ц.р. голова РДА Андрій Линдюк провів позачергове засідання Маневицької місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю представників  держлісгоспів, ДП "Волиньторф", екологічного інспектора, керівників Маневицького відділу поліції та райвідділу УМНС, на якій обговорювалось питання забезпечення пожежної безпеки в екосистемах району на фоні ситуації із горінням торф'яників поблизу Серхова.

 

Голова РДА Андрій Линдюк зазначив, що ситуація із загоранням торф'яників поблизу Серхова є наслідком недопрацювання усіх служб, оскіль­ки пожежі на торф'яниках періодично відбувалися ще із весни. Аби не допустити загорання лісових масивів, їх гасили пожежні ДП "Маневицьке ЛГ". Якби ці землі були в підпорядкуванні ДП "Волиньторф", вони б відреагували оперативно.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату РДА Федір Рудись зазначив, що на гасіння пожеж на торф'яниках поблизу Серхова вже витрачено близько 120 тис. грн, хоча локалізація пожежі ще триває. За паливо усім службам і підприємствам, задіяним для локалізації пожежі, кошти відшкодують із резервного фонду.

Директор ДП "Волиньторф" Іван Киричик звернув увагу присутніх на необхідність очищення території місць пожеж від пошкоджених вогнем дерев. Поінформував про ситуацію із пожежогасінням на торф'яниках начальник Маневицького РВ УДСНС у Волинській області Валерій Клімчук.

За підсумками засідання було вирішено використати пошкоджений ліс із території земель запасу, на яких пройшла пожежа, для потреб соці­альних об'єктів; в разі виявлення пожеж в екосистемах всім без винятку повідомляти пожежних на лінію "101", а також райдержадміністрацію, зокрема завідувача сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату  РДА Федора Рудися, аби тримати під контролем подібні ситуації; для оперативного реагування  створити мобільну робочу групу на випадок гасіння лісових та торф'яних пожеж.

Окрім цього голова РДА дав доручення Федору Рудисю підготувати довідку про створені структури для запобігання пожеж в екосистемах та вирішення інших питань цивільного захисту по Колківській та Прилісненській ОТГ.

Сергій ГУСЕНКО.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua