травня

25

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Минулого понеділка робочий тиждень працівників редакції розпочався із телефонних дзвінків читачів північної частини Маневич: «Чому нам не принесли районки?»

 

За роз’ясненням звернулись до начальника Маневицького поштового відділення Наталії Чечотки:
- Це кадрова проблема. При необхідній кількості - 8 листонош, маємо лише 6, написані ще дві заяви на звільнення. Повідомлено про цю проблему керівництво Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта», тісно співпрацюємо із Маневицькою філією обласного Центру зайнятості.
Як вирішується це питання на обласному рівні дізнавались в начальника поштамту Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта»  Світлани Костюк, принагідно поцікавившись, як справи із доставкою періодичних видань по селах району. Адже ми працюємо для того, аби нині щочетверга наш читач міг взяти в руки свіжий номер "Нової доби" і, повірте, нам дуже боляче, що результати нашої праці так нівелюються. Розуміємо, що престиж газети – це не лише цікаві матеріали та інформаційна насиченість, а й своєчасна доставка газети, а це, на жаль, не в нашій компетенції.
- Про кадрову проблему в Маневицькому поштовому відділенні знає начальник Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта», подані заявки до Центру зайнятості, вишукуються інші шляхи вирішення цієї проблеми, – почули від Світлани Костюк. - На жаль, дійсно, в райцентрі значна частина читачів не мають змоги отримати періодичні видання, тож приносимо вибачення. В інших населених пунктах району Маневиччини проблеми із доставкою періодики, пенсійних виплат немає. 
Що ж, хоч і не маємо за собою вини, з гіркотою в душі, просимо вибачення  і ми. Звісно, що це не вихід самому добиратись до пошти, аби забрати періодику, адже доставка газет входить у вартість передплати і це обумовлено договором. Як швидко вирішиться ця проблема ми не знаємо, та так хочеться вірити, що ці випробування не завадять залишитись із районкою, а реформи якнайшвидше торкнуться сфери поштового зв'язку.
Олена БИЧКОВА,
редактор.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua