травня

25

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Літо – час відпочинку, а ще масового збору дикоростучих ягід, грибів. Чимало й жителів нашого району навідуються до лісу, та чи дбають про те, аби залишити його в чистоті? А дехто ще й із чистою совістю звозить сміття до лісу. От і бачимо на лісових галявинах  банки, поліетилен, памперси, будівельні відходи, пластикові та скляні пляшки… А  весь цей  непотріб можна було б спалити, закопати або викинути у спеціальні контейнери. 
Працівники лісової охорони ДП «Городоцьке ЛГ» нагадують, що ліси є особливою екосистемою, де існують зв’язки, в результаті яких проходять основні процеси життєдіяльності живих організмів. А коли людина починає негативно впливати навіть на один компонент даної системи, то приносить шкоду іншим. Хотілося б підкреслити, що побутове сміття, яке людина залишає в лісах, є дуже токсичним в результаті його розкладу, який триває впродовж багатьох років та століть. Так, наприклад, звичайна газета перегниватиме 2-3 роки, недопалок цигарки - 10-11 років, консервна банка  - 120-150 років, поліетиленовий пакет - близько 200 років, пластикова пляшка - близько 500 років, скло та скляні вироби - близько 1000 років. І усі відпочиваючі замість того, аби відпочивати в лісі, насолоджуватись чистим повітрям, наражаються на небезпеку отруєння, зараження різними патогенами.
Державна лісова охорона ДП «Городоцьке ЛГ» звертається до усіх жителів району: «Будь ласка, не залишайте сміття в лісі! Не вивозьте та не викидайте  побутові відходи в ліс! Ліс - не смітник! Подумайте про майбутні покоління, дайте їм можливість милуватись красою смарагдової  трави, барвистих квітів, насолоджуватись цілющим повітрям! Пам’ятайте: ваша свідома поведінка в лісі є прикладом реальної любові до природи та рідного краю!»
Прес-служба 
ДП «Городоцьке ЛГ».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua