травня

25

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Вже не дивина у населених пунктах району контейнери для роздільного збору сміття. Розміщені нині вони в більшості сільських рад, на ці цілі виділялись і кошти із районного бюджету – 255 тис. грн. Налагоджується і регулярне їх вивезення на сміттєпереробний завод що на Київщині. То що ж нині сортуємо?
Наразі встановлено контейнери з написами «Скло» та «Пет-пляшки». У першу ємкість йдуть порожні пляшки та банки, склобій – як склотари, так і звичайного віконного скла, посуд, биті дзеркала. У другий – порожні пет-пляшки, так звані хімфлакони – з під будь-яких миючих засобів (для посуду, прання, шампуней, пін для душу і т.п.), каністри з-під автомобільних масел, непридатні пластикові відра, миски, поліетилен, а також жерстяні ємкості з-під пива, енергетичних та газованих напоїв. Звичайно, в ідеалі пет-пляшки треба було б ущільнити, щоб вони стали пласкими.
Попри надписи на контейнерах, на жаль, трапляються випадки, коли до них вкидається будь-яке сміття. Що це: невігластво чи прояв звичайного безкультур’я? Давайте вже ставати цивілізованішими і поважати і себе, й інших та цінувати те, що робиться задля нас самих.
Олена БИЧКОВА.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua