червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

На жаль, доводиться чути чимало нарікань від передплатників "Нової доби" з різних населених пунктів району на те, що газета надійшла невчасно. Причини скрізь однакові - або  не доставили потрібну кількість газет,  і після надходження з Луцька їх доносять з неділі, або ж проблема кадрів.

Завжди вибачаємось перед читачами, хоч і немає в цьому нашої вини. Ми не менш ніж ви переживаємо, що суботній випуск - вінець нашої тижневої праці,  не потрапив  вчасно до домівок шанувальників районного літопису. Розуміємо, що для багатьох суботній вечір починається з районки, що є новини-анонси саме вихідного дня. Повідомляємо  про такі випадки керівництво Волинської дирекції ПАТ "Укрпошта", наголошуємо на важливості дотримання партнерських обов'язків.

Минулої ж суботи всі мешканці райцентру не отримали передплачену пресу, в тому числі і "Нову добу"  через те, що  не працювало Маневицьке поштове відділення. Отож просимо вибачення у читачів та повідомляємо, що і самі не були про це попереджені.

Як пояснила начальник поштампту Волинської дирекції ПАТ "Укрпошта" Світлана Костюк, було прийняте таке непопулярне рішення - закрити відділення на один день -  у зв'язку з тим, що розрахувались його працівники і новий колектив тільки розпочинав роботу,  штат доукомплектовувався. У понеділок вся кореспонденція була доставлена.

Наразі, аби  забезпечити  стабільну доставку  видання, колектив редакції "Нової доби" планує в найближчий час  випускати  газету  в четвер, по-можливості окремі номери на 12 сторінках.

Стривожені ми і процесом передплати видань.  Надзвичайно нині нелегкі часи в  ПАТ "Укрпошта". На начальників поштових відділень, листонош покладено чимало нових обов'язків,  збільшується обсяг робіт, а заробітна плата залишається мізерною. І це при тому, що працюють ще й не на повну ставку. Закрилось поштове відділення у Нічогівці - розрахувались працівники, під знаком питання робота відділень у Боровичах, Новій Руді,  розрахувалось дві листоноші у Маневичах. Є над чим подумати керівництву "Укрпошти".

Болить і нам душа, ми розуміємо наших давніх партнерів - листонош, начальників поштових відділень  і щиро дякуємо невтомним трудівницям, які працюють в морози та в спеку, за їхню працю, за терпіння та наснагу. Звертаємось до них із проханням:  допоможіть  старшим людям оформити передплату на друге півріччя, а інших читачів просимо знайти час у ці гарячі літні дні та подбати про те, аби районка щотижня надходила у їхні оселі. Адже ми працюємо для вас, тож будьте з нами, творімо разом друкований літопис рідного краю.

Олена БИЧКОВА,

                                                                                                                                                                редактор газети "Нова доба".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua