грудня

12

Середа

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Рівень захворюваності українців на кір набирає все загрозливіших масштабів, зокрема і в нашому районі. У зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації, керівництво лікувально-профілактичних закладів району  зустрілося з батьками учнів школи-філії с.  Бережниця, де кожна друга дитина нещеплена від кору. 
У передноворічний період 2019 року державне підприємство «Городоцьке лісове господарство» пропонує для реалізації населенню новорічні ялинки. 
Шановні читачі! 
Продовжується передплата періодичних видань. Вартість «Нової доби» на місяць (без оформлення передплати) становить 18 грн 70 коп., на три місяці – 56 грн 10 коп., на 6 місяців  – 112 грн 20 коп., на рік – 224 грн 40 коп. Передплатний індекс: 61619. 

Маневицький залізничний вокзал - найдавніша цегляна споруда райцентру. Саме з його побудовою і розпочалося зародження самого селища. Друге століття старовинна будівля вокзалу є свідком усіх подій із життя Маневич. Та останні кілька років приміщення цієї архітектурної пам'ятки стрімко руйнується й нищиться грибком. І ніхто  цьому не може зарадити.

Продовження читайте у "Новій добі" № 48

ЗУ “Про Державний бюджет України на 2018 рік” (далі — Закон) передбачає підвищення прожиткового мінімуму з 1 грудня ц. р. Відтак, розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність зросте з 1435  до 1497 гривень (+62 гривні). Перераховані всі складові пенсійних виплат, які розраховуються від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. 
Новорічні плантації – саме так лісівники називають посадки ялинок для продажу в передсвяткові дні грудня. Лісівники ДП «Маневицьке лісове господарство» щороку створюють плантації новорічних ялинок, на яких згодом буде здійснюватися заготівля  і подальша реалізація.
На календарі – кінець листопада, і в ДП «Колківське ЛГ», як і у всіх підприємствах лісового господарства району розпочався передноворічний продаж новорічних ялинок.
Нагадуємо, що ДП «Маневицьке ліове господарство» реалізовує дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. 

Жителька  райцентру Світлана М. цікавиться чи враховуються до сукупного доходу аліменти у разі, якщо батько дитини входить до складу домогосподарства або зареєстрований окремо та перебуває у повторному шлюбі?

24 жовтня ц.р. голова РДА Андрій Линдюк провів позачергове засідання Маневицької місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю представників  держлісгоспів, ДП "Волиньторф", екологічного інспектора, керівників Маневицького відділу поліції та райвідділу УМНС, на якій обговорювалось питання забезпечення пожежної безпеки в екосистемах району на фоні ситуації із горінням торф'яників поблизу Серхова.

Найбільш небезпечними із шкідників для картоплярства є цистоутворюючі нематоди. Золотиста картопляна нематода – небезпечний карантинний організм, який паразитує виключно на рослинах родини пасльонових та здатний уражувати  коріння томатів і картоплі.
Відрадно, що з кожним роком  все кращим стає наше селище. Цієї весни новий дитячий майданчик відкрили  і в  східній частині Маневич (в парку поблизу церкви "Вефіль" ХВЄ). Однієї неділі зібралась туди і я зі своїми внуками, та гарний настрій відразу ж був зіпсований.

Розкривайте себе, допомагайте іншим! Добро завжди до вас повернеться!

З таким гаслом живуть і працюють працівники Маневицького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області. Людяність, чуйність та добрі справи змінюють нас на краще.

Восени у нас прийнято спалювати опале листя та сміття. В пік осіннього паління повітря в населених пунктах стає важким і гірким, збільшуються випадки захворювань дихальних шляхів. Бо й не дивно - при згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється близько  9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. В тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, що здатен викликати у людини ракові захворювання. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини - одні з найотруйніших для людини речовин.

 

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 14 лютого 2018 року № 80 «Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки» (далі – Постанова), яку розроблено з метою приведення нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки у відповідність з вимогами Законів України «Про адміністративні послуги» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами – підприємцями».

Цьогоріч осінній призов до Збройних сил України проходить із 1 жовтня по 31 грудня. Про проведення призовної кампанії в сьогоднішній розмові із військовим комісаром Маневицького РВК Віктором Павликом.

Напередодні передплатної кампанії періо­дичних видань на 2019 рік для нас, редакторів районок, зустріч із директором Волинської дирекції ПАТ "Укрпошта" Іваном Шевчуком була особливо актуальною.

За перевищення допустимої швидкості руху більш, ніж на 50 км/год., штраф складе до 3400 грн (раніше - 510 грн). За залишення місця ДТП - від 255 до 3400 грн та окремо можуть позбавити прав на шість місяців. За керування транспортом взагалі без прав або невідповідної категорії - штраф 10200 грн (раніше - 510). При повторному аналогічному порушенні - 40800 грн. Водій, позбавлений права керувати транспортом, заплатить 20400 грн. 

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua