червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

У цьому переконані очільники району та селищні і сільські голови, які нещодавно на нараді розглядали питання роздільного збирання твердих побутових відходів. Перший крок до його вирішення був зроблений ще рік тому, коли в районі (до речі, на той час єдиному в області) по всіх населених пунктах для цього встановили спеціальні майданчики.

15 травня на Волині розпочав роботу навчально-методичний збір з питань проведення просвітницької роботи з населенням, яке проживає у зоні спостереження атомних електростанцій.

Фонтан на площі перед районним Будинком культури відновив свою роботу ще минулоріч. Щоправда, знайшлись недоброзичливці, які нашіптували, що в районі є більш нагальні і гостріші проблеми, ніж дорогий ремонт фонтана. Однак більшість маневичан та гостей селища щиро радіють можливості відпочити в його прохолоді у жаркий день чи помилуватись струменями води у різнокольоровій підсвітці в темну пору доби. Тим більше, що фонтан працює щоденно, а не лише в свята. 

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

 У січні–березні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначено 639 домогосподарствам на суму 45,1 тис.грн. Середній розмір призначеної субсидії в розрахунку на одне домогосподарство становив 70,6 грн (у січні–березні 2018р. – 248,0 грн).

Кабінет  Міністрів  України   постановою  від  20  березня  2019 р.  № 233   «Деякі питання державної допомоги окремим категоріям громадян» відмінив  постанову Кабінету Міністрів  України  від 26 липня  1996 р. № 832 «Про підвищення  розмірів  державної  допомоги  окремим  категоріям  громадян», відповідно до якої   встановлювались  щомісячні  компенсаційні виплати  непрацюючим  працездатним  особам,  які  здійснювали  догляд  за  особами   з  інвалідністю  І групи або  особами, що досягли  80-річного  віку.
Порядок оформлення спадщини у 2019 р. залежить від того, яке майно входить до її складу. Якщо мова йде про рухоме майно, то видача будь-яких документів для його оформлення не  обов'язкова.
8 травня 
12.00 –  мітинг-реквієм  з нагоди Дня пам’яті та примирення «Пам’ятаємо, перемагаємо», панахида за полеглими у воєнні роки, покладання квітів до Братської могили (біля залізничного вокзалу).

5 травня, в Провідну неділю, Маневицькою селищною радою проводитиметься довіз громадян до райцентрівського кладовища.

У площині відносин «керівник – працівник» перший має певні переваги і добре, якщо він не використовує їх на шкоду другому. Таким чином, у рядових працівників виникла гостра потреба існування організації, яка б допомагала відстояти їхні інтереси. Таким органом стали професійні спілки працівників. Тема профспілок доволі непублічна – ЗМІ про це мовчать, а самі профспілки теж не дуже афішують свою діяльність. То ж було б цікаво дізнатися про всі тонкощі та нюанси діяльності таких організацій.

У період з 1 по 7 квітня 2019 року інспектори Волинського рибоохоронного патруля виявили  22 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, було складено 11 протоколів за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП), 10 – за грубі правопорушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП) та один – за незаконний збут водних біоресурсів (ч. 1 ст. 88 КУпАП).

У регіони відправлено 1 772 пачки лікарського засобу із діючими речовинами софосбувір та велпатасвір для лікування вірусного гепатиту C (ВГC) у дорослих.

З першого квітня забороняється риболовля на водних об’єктах Волині у такі строки:  з 1 квітня по 20 травня – на річках області та їх корінних водах;  з 1 квітня по 10 червня – на озерах, водосховищах;  з 1 квітня по 30 червня – в придаткових водах річок. 

В ОЗ "Троянівська ЗОШ І-ІІІ ст." відбулось відкриття меморіальної дошки загиблому в АТО випускнику закладу, козаку-айдарівцю Сергію Климчуку, в якому взяли участь родина Героя, представники Волинського козацького стрілецького братства, сільський голова, односельчани, учні та вчителі. В знак пам'яті про полеглого захисника України була закладена алея.

На публікацію «75-річний житель Харківщини шукає своє перше кохання з Колок» (Нова доба  № 12 за 2019 р.) відгукнулась жителька Красноволі Софія Мокійчук, за що ми їй дуже дякуємо. Вона повідомила, що Марія Кучерява вже дуже давно не проживає на території нашого району й не має тут близької родини...

У зв'язку із масовим спалюванням сухої рослинності та численними загораннями на відкритих територіях в області загострилася ситуація щодо виникнення пожеж в екосистемах. Щоденно працівники підрозділів ДСНС області отримують повідомлення про горіння посуші та намагаються максимально оперативно їх ліквідувати. Уже цього року рятувальники приборкали 3 пожежі на торфовищах у Старовижівському та Любешівському районах, а також ліквідували понад 130 загорань на відкритих територіях.

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім'ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

Цьогоріч у ДП «Поліське лісове господарство» лісокультурна кампанія 2019 розпочалася раніше звичного, а саме 4 березня, оскільки цього року погодні умови сприяли посадці якнайкраще. Передувала кампанії  велика й клопітка робота: заготівля лісового насіння, вирощування сіянців, очистка ділянок та підготовка грунту до посадки шляхом борознування. 

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:

         Обслуговуючий персонал та особи, залучені для роботи на виборчих дільницях, повинні бути ознайомлені з даними вимогами пожежної безпеки.

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua