грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Під час навчання в школі я планував отримати професію водія. Але, буваючи в магазинах, особливо великих, насолоджувався роботою продавців, спостерігаючи, які вони професіонали своєї справи. Це і вплинуло на вибір професії продавця, яку я здобуваю в Маневицькому професійному ліцеї.
Професія продавця – особлива. Вона вважається робітничою, але має творчий характер. Бути хорошим продавцем, таким, який вміє заохочувати сьогоднішнього вибагливого покупця, – це не проста робота. Я відчув це, проходячи практику в супермаркеті «Колібріс». Тут я міг спілкуватися з різними типами покупців, виявляти їхні інтереси, надавати консультації, пропонувати товар, виконувати самостійно торгово-технологічні операції. Я вдячний колективу торговельного підприємства за довіру, настанови та підтримку. Це дало можливість застосувати на практиці мої знання, вміння та навички, отримані в ліцеї.
Враховуючи зміни в суспільстві, торгівля вимагає нових підходів, нових форм роботи і кваліфікованих робітників, - такої думки дотримується досвідчений працівник торгівлі, мій керівник практики Валентина Панасівна Мельник. І я, як майбутній продавець хочу відповідати саме цим вимогам.
А зараз я звертаюся до випускників школи: якщо ви любите спілкування, маєте хист до цієї професії, хочете стати успішною людиною - приходьте навчатися на продавця в наш ліцей.
Попит на фахівців із торговельної справи на ринку праці є дуже високим. Безробіття вам не загрожує!
Віталій Яговець, 
учень 5 групи
Маневицького професійного ліцею.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua