грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Шановні працівники редакції, вітаю вас з 2018 роком! Усім творцям газети міцного здоров'я і творчих здобутків, щастя та добра!

 

Я ваша постійна читачка і передплатниця вже більше трьох десятиліть. У 2017 мені виповнилось 80 років, з них більше сорока я пропрацювала у сільській бібліотеці. У мене багато  знайомих і друзів по всьому району, тож дуже приємно читати про людей, яких ти знаєш. А взагалі, в газеті я знаходжу різні матеріали до душі.

Ніна Івовна БОРТНІК,

с. Куликовичі.

 

Усіх працівників редакції вітаю з Новим роком і Різдвом Христовим! Міцного здоров'я, щастя всім вам і вашим родинам, мирного неба.

З радістю виписую районну газету ще  із 1960-их років, коли вона носила назву "Вільна праця". Матеріали газети дуже цікаві. Позаяк вже не маю радіоточки проводового радіомовлення, то з газети дізнаюся усі новини району. В нагоді стають корисні поради, цікавою є тематична сторінка "Абетка здоров'я", дуже задоволений, що друкується щотижневий прогноз погоди. Для нас, сільських трудівників,  він стає в нагоді.

 Бажалося б, аби в газеті було більше матеріалів про вирощування с/г культур, методи боротьби з шкідниками полів та садів. Багато селян нині вирощують малину, але немає інформації про догляд за нею, як, щоправда, немає і ціни на неї. Хотілося б бачити і матеріали про розвиток тваринництва, поради спеціалістів,  а то скоро в селі не буде ні корів, ні свиней, он як ціни на сало підскочили.

Щодо  цін, то хотілося б, аби газета хоч раз в місяць друкувала ціни на різні продукти харчування, а то в наших магазинах в кожному селі вони різні.

Ще раз дякую за газету, кожен номер чекаю з нетерпінням, якби ж "Нова доба" виходила двічі на тиждень, було б ще краще.

З повагою -

Микола КОНОВАЛЬЧУК,

с. Костюхнівка.

 

Доброго дня, шановна редакціє!

Маю 50 років трудового стажу  і майже стільки живу з улюбленою районною газетою. Дуже відрадно, що нині вона виходить в кольорі, є різні тематичні сторінки. Чимало цікавого дізнаюсь із публікацій, насамперед цікавлюсь новинами району, люблю читати про людей рідного краю.

Успіхів вам усім. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Галина Олексіївна ЛЕВКОВА,

с. Нові Підцаревичі.

 

Залюбки читаю наш районний часопис. Але останнім часом не бачу тематичної сторінки "Молодіжна палітра", яка розповідала про молодь. Багато повчального можна було почерпнути про  моїх  однолітків, які своїм прикладом вже заслужили на визнання і повагу. Читаєш про них і самій хочеться бути такою. А взагалі,  газета цікава, різножанрова, до того ж кольорова, імпонує її верстка. Колективу  "Нової доби" у новому році  зичу міцного здоров'я, успіхів у нелегкій, але такій потрібній творчій праці, миру і процвітання нашій Маневиччині та всій Україні.

Зоряна ПАВЛЮК.

смт Маневичі.

 

Шановні працівники редакції!

З Новорічно-різдвяними святами вас, щастя, радості, міцного здоров'я, миру.

Дякую за вашу працю, газета дуже цікава, кожен може знайти матеріали до душі, кольорова. Водночас дуже бажалося б, аби у "Новій добі" публікувалися новини області, України, адже нині не всі передплачують обласні та всеукраїнські періодичні видання, а Інтернет є далеко не у всіх  оселях.

Дякую, що друкуєте вірші місцевих поетів, у тому числі і мої, вважаю, що потрібно зважати на високопідняту планку майстерності, друкувати і поезію видатних українських поетів. Більше пишіть про ветеранів праці, адже вони вклали чимало сил та здоров'я у становлення та розвиток народного господарства Маневиччини. Хотілося б, щоб відновилася рубрика "Хто ти серед людей", бо, на жаль, нині загальнолюдські моральні цінності не у великій пошані.

Успіхів вам у творчому пошуку, нових задумів, що знайдуть вітлення у цікавих, змістовних матеріалах.

Валентина ЛИСЮК,

с. Боровичі.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua