грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Про нічну пригоду повідомив мисливствознавець ТзОВ "ВУЛФ-К" Олександр Перхалюк. Він і розповів, що під час проведення планового рейду приватних мисливських угідь ТзОВ "ВУЛФ-К", яке здійснює свою діяльність на території Карасинського та Залізницького лісництв Маневицького та Любешівського районів, о 2-ій год. ночі з 2 на 3 січня ц.р. єгері помітили підозрілі сліди позашляховика. Кинувшись його наздоганяти, працівники лісової охорони невдовзі помітили припаркований автомобіль-пікап "Nissan Navara", біля якого крутився якийсь чоловік.

 

- Браконьєрів було затримано, - розповідає мисливствознавець господарства Олександр Перхалюк. - Коли ми оглянули кузов автомобіля, то помітили в ньому впольованих зайця та самця козулі, а в салоні - самозарядний карабін. Зброя виявилась зареєстрованою, і браконьєри навіть не пробували чинити опір, хоча і просилися, аби даний випадок залишився не зафіксованим.

Та усе це було марним, і лісівники викликали правоохоронців, аби зареєструвати подію. Правопорушниками виявилися двоє жителів Рівненщини, які будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Окрім цього їм доведеться відшкодувати збитки за вбитих тварин - 8 тис. грн за зайця і 32 тис. грн. за козулю.

Мисливствознавець  нагадує,  що полювання в темну пору доби категорично заборонене.

Сергій ГУСЕНКО.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua