грудня

14

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

В день Святого Миколая активні маневичани вирішили подарувати частинку новорічної казки вихованцям спеціалізованого дитячого будинку-інтернату, що в місті Голоби Ковельського району. 
Зокрема, ідея таких акцій належить Максиму Кучеру та Тарасу Хомичу, які ще у 2015 році відвідали дитячий будинок у місті Рожище, а минулоріч приїхали саме на Ковельщину. За словами Максима, коли побували в Голобах вперше, то побачили, що кошти, які виділяють меценати, і взагалі будь-яка допомога, дійсно йде за призначенням, тож знову навідалися саме сюди.
Чимало небайдужих людей долучилося до акції зі збору коштів та найнеобхідніших продуктів. Для початку створили відповідну групу у Viber, де повідомляли про фінансові надходження та добрих людей, які зголосилися допомогти. Суми коливалися від 100 до 1000 гривень. Гроші надсилали з різних куточків України. Як зазначає організатор акції, цьогоріч найбільше допомогли Іван Приходько та його сестра Іванна, яка, між іншим, змогла залучити майже 3 тисячі гривень. Також активну підтримку надали Сергій Сидорчук, Руслан Романюк, Інна Дубровська, Андрій Сачук, Станіслав Петлюк та Олександр Долюк.
Надруковані буклети із інформацією про будинок-інтернат та його вихованців розповсюдили в Маневичах. Для прикладу, бабуся Максима, яка працює у місцевому кіоску, показувала ці буклети своїм покупцям. Як результат, небайдужі люди дали більше, ніж 1000 гривень. За ці кошти придбали борошно, крупу, олію тощо. Зверталися й до місцевих організацій та бізнесменів. Приємно відзначити допомогу служби у справах дітей Маневицької райдержадміністрації, ВК-42, державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» та підприємців місцевого ринку, що біля автостанції, зокрема Руслана Шуляковського. 
- Допомагали усі хто чим міг! Одні грішми, інші – продукцією: мило, побутова хімія, консервація, одяг та багато іншого. Ніхто не відмовив у допомозі – і це приємно! В цілому назбирали більше 12 тисяч гривень. За ці кошти придбали гумові капці, памперси, шкарпетки, пральний порошок, солодощі, фрукти. Самостійно сформували новорічні подарунки для кожного. Тож дякую усім, хто долучився! Ми спільно зробили дуже хорошу справу! І найбільшою вдячністю за це були посмішки та радісний настрій вихованців спеціалізованого будинку-інтернату, - сказав Максим після подорожі в Голоби.
Але на цьому свято не закінчується. Маневичани вирішили також подарувати частинку новорічного свята місцевим дітлахам із неблагополучних сімей. Поруч із тим – продовжити працювати в даному напрямку, зокрема цього разу збиратимуть фінансову допомогу для місцевого пожежного, у якого народилася хвора дитина. І саме у цьому й полягає уся суть новорічного дива! Бо ж робити добро так просто!
Наталія СЛУПАЧИК.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua