грудня

14

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Наближаються улюблені, як для малечі, так і для дорослих, новорічні та різдвяні свята. І головний їх атрибут - лісова красуня-ялинка.
З метою забезпечення населення ялинками лісівники ДП «Маневицьке лісове господарство» щороку створюють плантації цих дерев, де в передноворічний період проводиться їх заготівля. Площа ділянок - понад 23 га. Ці новорічні ялинки висаджені у 2012 - 2014 роках, їх уже можна рубати до свят. Також можлива заготівля під час рубок оздоровлення і формування лісів. Особливо приємно відзначити, що планова заготівля новорічних ялинок не шкодить довкіллю. Більше того, виручені кошти спрямовуються на охорону і розвиток лісів.
У грудні кожен може придбати новорічну ялинку (сосну). Ціна однієї новорічної ялинки висотою до одного метра в цьому році становить 40,50 грн, від 1,0 до 1,5 м - 45 грн, від 1,5 до 2,0 м - 55 грн, від 2,0 до 2,5 м - 75 грн, 3-х метрова ялинка коштуватиме 135 грн.
Нагадуємо, що на кожному деревці має бути прикріплена спеціальна самоклейна етикетка зі штрих-кодом, що є підтвердженням легальності заготівлі новорічної ялинки та вказує на правомірність її реалізації. Хочемо застерегти що незаконна порубка новорічних ялинок та сосен підпадає під адміністративне порушення, відповідальність за яке передбачена ст. 65 та 66 Кодексу України про адміністративні правопорушення. При цьому накладається адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 5-10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян згідно із ст. 65 та 1-3 - із ст.  66. Окрім цього нараховується сума збитків за кожне незаконно зрізане дерево, розмір шкоди встановлюється в залежності від діаметру зрізаного дерева.
Шановні жителі району, щоб не було відчуття прикрості від новорічного святкування, просимо утриматись від походу із сокирою в ліс за новорічною ялинкою. Це незаконно! А чи вигідно - вирішуйте самі. Для попередження та виявлення правопорушників у лісових масивах лісгоспу проводитимуться рейди  за участю лісової охорони.
За придбанням новорічних ялинок  звертайтесь в лісництва держлісгоспу  по місцю проживання.
Прес-служба ДП «Маневицьке ЛГ».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua