грудня

14

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

В огляді конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію з нагоди проведення Року первинної профспілкової організації рішенням Федерації профспілок Волинської області нагороджено первинну профспілкову організацію державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» (голова профкому Ольга Пащенко). 
Ольга Михайлівна отримала грамоту, нагрудний знак ФПУ (Федерація профспілок України) «Профспілкова звитяга».
На рахунку профспілкової організації ДП «Маневицьке ЛГ» дуже багато добрих справ. Основним завданням профспілкової організації є, в першу чергу, захист соціально-економічних та трудових прав спілчан. Підприємство перераховує 5% від фонду заробітної плати на потреби профспілки, що дає можливість допомагати працівникам. Профспілкова організація отримує багато прохань про допомогу на лікування працівників, ветеранів  галузі та завжди сприяє вирішенню цих питань.
Трудівники мають можливість оздоровитись на базі відпочинку «Світязь» та на морі, отримати різні пільги, які встановлені колективним договором. Так, робітники виписують ліс із 50% знижкою від реалізаційної ціни на будівництво та ремонт житлових споруд, за харчування в їдальні підприємства профком повертає 50% вартості витрачених коштів. Нині профспілкова організація закуповує солодкі подарунки від Святого Миколая дітям працівникам лісгоспу. 
Сприяла профспілкова організація участі в конкурсі на найкращий проект дендрологічного парку, скверу чи пам’ятної алеї. В Галузійській загальноосвітній школі подвір’я прикрашає сквер з декоративним посадковим матеріалом, в Маневицькій ЗОШ №2-гімназії за сприяння лісгоспу створили альпінарій та висадили липову алею.
Спілчани висловлюють вдячність директору підприємства  та голові профспілкової організації за забезпечення захисту соціально-економічних та трудових прав спілчан.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua