червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Нині Ісакія; хто працюватиме вночі, а хто співатиме і як не переоцінити власні сили

В сонячній Бразилії, країні-мрії незабутнього й одвічно живого Остапа Бендера сьогодні День закоханих. А в нас — преподобного Ісакія сповідника, ігумена обителі Далматської. Він був ченцем, засновником і очільником обителі Далматської, розташованої неподалік від Константинополя. Відомий тим, що досить сміливо відмовляв імператора Валента від аріанської єресі та передрікав йому загибель, пише https://www.ukrinform.ua

Якось на Константинополь пішли війною готи. Імператор на чолі війська вирушив назустріч противнику; святий Ісакій попередив правителя, що якщо той не відмовиться від аріанської єресі, то загине у вогні. Валент спочатку здивувався сміливості старця, а потім наказав кинути його в глибокий рів, звідки старому було не вибратися. Але Ісакій з Божою поміччю врятувався, наздогнав імператора і знову повторив свої слова. Цього разу Валент наказав воякам схопити святого й тримати у в’язниці доти, доки він (Валент) з перемогою не повернеться в столицю. Втім, пророцтво преподобного Ісакія збулося — Валент загинув під час бойовиська — переслідуваний готами, він разом із декількома воєначальниками заховалися в старій хижі, - там їх готи і спалили... Відтоді Ісакія почали шанувати як пророка, імператором став Феодосій Великий, а аріани були вигнані з Константинополя. До речі, грандіозний Ісаківський собор у російському Пітері побудований саме на честь преподобного Ісакія.

Якщо шипшина не розкрила бутончиків — бути дощу; Рясно цвіте малина — на тепле літо. Бобри перед дощем працюють цілу ніч, а жаби вилазять на берег.

Іменинники сьогодні Василь та Ісак.

9 і 10-ий місячні дні. Ілюзії, обмани, страхи, тривоги, похмурі думки, просто поганий настрій – все це можливо сьогодні. День віщих знаків, здебільшого негативних. Потрібен активний захист і протидія агресивним нападам темряви. Намагайтеся все сприймати без сплесків негативних емоцій. Пробачайте кривдників, женіть подалі злість і образу, пам’ятаючи, що «Єдиний спосіб перемогти потворність у світі – це перемогти її у собі». За нові важливі справи ліпше не братися – існує ризик суттєво переоцінити власні сили. Ідеальний день для фізичних навантажень, мандрів і відпочинку. Снам не вірте, вони оманливі.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1950 році – +5,2, а найтеплішим у 1946 - +33,3.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua