червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Сьогодні Явдохи-Свистухи і тихого Ондрона; скільки дощів буде у вересні та куди піти ввечері

Католики світу, а також вірмени святкують нині Вознесіння Христове, яке православні християни відзначатимуть за тиждень. У Перу сьогодні день картоплі, а в Німеччині — День батька. Все просто і зрозуміло. А приміром у індійців, послідовників давньої релігії вед, нині свято Апара Екадаші, яке закликає до дотримання чотирьох головних чеснот — чистоти, милосердя, аскетизму і правдивості, - https://www.ukrinform.ua

А в нас нині за народним календарем Явдохи-Свистухи та святого Андроніка, якого називали Ондроном. На Явдоху-Свистуху підгортали картоплю, а Ондрону молилися, аби він захистив від посухи і послав рясні дощі, адже збіжжя потребувало вологи. Коли цього дня дме північний вітер – літо буде холодне. Якщо ніч тиха й світла і без роси — наступного дня неодмінно занегодить. За сухим травнем наступає сухий червень; якщо у травні багато дощів, то їх обмаль буде у вересні, і навпаки.

З іменинами вітайте Адріана, Опанаса, Євдокію і Степана.

26-ий місячний день. Резерви організму на межі, біоритми уповільнюються, ми стаємо дуже вразливими і реагуємо на будь-які зовнішні подразники. В ці дні бажане табу на алкоголь, секс, важку м’ясну їжу. Від хірургічного втручання теж краще утриматись (особливо чоловікам). Уникайте суєти і поспіху. В цей період не варто розпочинати і якісь нові важливі проекти, ліпше перечекати декілька днів. Пасивність протипоказана, бажані помірні фізичні навантаження. Ввечері можна піти в гості, але довго не засиджуйтесь.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1918 році – +2,7, а найтеплішим у 1886 - +32,6.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua