червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Сьогодні освяченого Феодора; чи шумітиме листям дуб, чи буцатиметься Овен і рятуємося від низького високим

Церква цього дня згадує преподобного Феодора Освяченого. «Освяченим» його називають тому, що він був першим священиком, котрий прийняв сан (був висвячений) у себе в обителі. Феодор походив з багатої родини, але рано просяк духом християнства. Тому, ще юнаком він полишив батьківську домівку й пішов у пустелю, де став учнем самого Пахомія Великого (навіть дні їхньої пам’яті слідують один за одним). Він був до останнього разом зі своїм учителем: доглядав за святим Пахомієм під час передсмертної хвороби останнього, а коли великий авва відійшов до Господа – закрив йому очі, - пише https://www.ukrinform.ua

У Києві на Лук’янівці (вулиця Овруцька) існувала велика красива церква Феодора Освяченого, збудована у 1873 році, але її по-варварськи зруйнували більшовики в 1935.

В народі Феодора називали Федотом. Останнім деревом, яке розпускалося на території України був дуб, тож коли до Федота на дубі з’являлося листя – це віщувало тепло.

З іменинами вітайте Федора, Олександра, Георгія.

25-ий місячний день! Від Риб місяць перекочував до Овна, що мирно пощипує травичку, але готового буцатися “до останнього”. Надзвичайно імпульсивний день з нестабільною енергетикою, тож намагайтеся прожити його якомога спокійніше. Важливі зустрічі та переговори можуть зірватися через якусь дрібницю. Висока ймовірність конфронтації, що може закінчитися для всіх сторін не надто приємно. Справи, які потребують точності, виваженості — ліпше відкласти — існує висока вірогідність помилки. Корисною буде концентрація на духовних аспектах буття.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1918 році: +1,9; а найтеплішим у 1924 -  +31,6.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua