травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Сьогодні теплого Якова; яким буде липень, хто купуватиме, а хто продаватиме і  чи матимуть зиск посередники, - пише https://www.ukrinform.ua

Цього дня Церква вшановує пам’ять апостола Якова, старшого брата Іоанна Богослова. Брати, разом з апостолом Петром, вважалися найближчими учнями Ісуса Христа.

У сиву давнину вважали, що на Якова починають нишпорити по світу всілякі смертоносні хвороби, тому треба було добряче викупатися у воді з березневого снігу, яку задля цього зберігали в темному й прохолодному місці. Особливо потрібним був цей ритуал перед дальньою мандрівкою. А ще від Якова українські селяни припиняли сватання, вважаючи, що «Хто в травні звінчається, то буде вік маятися», або: «У травні оженився, то вік журився».

Теплий вечір і зоряна ніч на Якова віщували сухе літо, коли ж дощило, то дощовим мав бути липень.

З іменинами вітайте Якова, Єфрема, Гната, Микиту, Василя.

9-10-ий місячні дні. Настає час для будь-якої копіткої праці, яка потребує вдумливого і ретельного підходу. Всі фінансові справи, якщо братися за них серйозно, матимуть стовідсотковий позитивний результат і матеріальну винагороду. Плідними і успішними будуть банківські операції, купівля-продаж нерухомості. Чималий зиск отримають посередники. Успішно просуватиметься навчання і будь-яке самовдосконалення, підвищення кваліфікації. Серед негативу — цей день чаїть у собі чимало енергетичних загроз, тому потрібно бути готовим відбивати тонкі напади різноманітних ілюзій, спокус і оман. 

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1990 році: –0,8; а найтеплішим у 1996 -  +29,9. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua