травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

З 20 березня по 12 квітня працівниками Маневицького РВ УДСНС України у Волинській області спільно з поліцейськими Маневицького відділу та головним спеціалістом – державним інспектором ОНПС державної екологічної інспекції у Волинській області Володимиром Ольховіком проводились щоденні рейди по недопущенню спалюванню сухої рослинності на полях поблизу населених пунктів Маневицького району. До проведення рейдів залучались також працівники органів місцевого самоврядування.
Найбільше випадків спалювання сухої трави спостерігалось на територіях Будківської, Костюхнівської, Довжицької, Гораймівської, Троянівської, Чорнижівської сільських рад та Колківської селищної ради. За фактами підпалювання сухої трави складено 12 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 77-1 КУпАП на жителів сіл В. Ведмежка, Кам’януха, Бережниця, Кукли, Гута-Лісівська, Новосілки, Комарове, Гораймівка, Граддя, Колодії.
Під час рейдів по недопущенню спалюванню сухої рослинності жителям району роз’яснювалось, що спалювання сухої рослинності та розведення багать на торф’яниках – це не тільки порушення правил пожежної безпеки, а й злочин проти природи. Громадяни, які порушують вимоги пожежної безпеки на своїх присадибних ділянках чи земельних паях, притягуватимуться до адміністративної відповідальності. Роздавалась й друкована продукція з роз'ясненнями щодо заборони спалювання сухої рослинності. 
Анатолій СЛУПАЧИК,
провідний фахівець  Маневицького РВ 
УДСНС у Волинській області.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua