травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Нині святого Йосипа; що роблять зайці зі старими шубами, де нині одуд і хто до кого перейде, - https://www.ukrinform.ua.

Сьогодні Йосипа Піснеписця, відомого святого ІХ століття. Народився він на Сицилії, з юних років став ченцем Солунського монастиря. Уславився строгим аскетичним життям. Був висвячений у пресвітери, мусив оселитися в Константинополі. Імператор-іконоборець Лев Вірменин всіляко утискав святого, піддавав його репресіям, а згодом наказав кинути до в’язниці. То були надзвичайно важкі часи для Церкви — іконоборцем був не лише імператор, але й Патріарх і чимало вищих церковників. У тюрмі — в одиночній камері — Йосип пробув майже 6 років. Після звільнення Йосип заснував монастир при храмові Іоанна Златоуста, втім, при черговій зміні влади знову впав у немилість і був позбавлений волі та висланий до Херсонеса (Херсонес Таврійський). До Константинополя повернувся тільки за правління святої цариці Феодори. Святий Йосип Піснеписець є автором майже 300 канонів, переважно покаянних, зокрема, він написав покаянний канон Пресвятій Богородиці, що співається в день Похвали Пресвятої Богородиці або Суботи Акафіста.

Цього дня зайці остаточно змінювали зимові шубки на літні, а також з вирію в Україну прилітали одуди.

З іменинами вітайте Йосифа і Георгія.

12-13-ий місячні дні. Місяць у Діві та Терезах. Ходу подій сьогодні визначатимуть різноманітні погрішності у мисленні та різноманітних комунікаціях. У позитивному плані — конкретизуються і проясняться певні факти і ситуації. Можливо, виявляться помилки в документах, знайдуться загублені речі, а ось встрявати в суперечки та дискусії сьогодні ліпше не варто — навряд чи вони проявлять істину, але можуть призвести до справжнього скандалу. Ділові перемовини краще або взагалі відкласти, або ретельно спланувати. Енергетика дня надзвичайно нестійка: сьогодні не тільки Місяць переходить від Діви до Терезів (прискіпливість зміниться на компроміс, але не одразу), але й Меркурій залишає Риб і переходить до Овна.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1929 році: –5,3, а найтеплішим у 1956 - +25,2.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua