квітня

25

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

6 березня в приміщенні БК селища Колки для прекрасної половини  об'єднаної громади відбувся  святковий концерт "Весняний настрій", присвячений  8-му Березню

 

    З вітальним словом до всіх жінок звернувся селищний голова Олександр Палінкевич, який щиро поздоровив їх із  прекрасним весняним святом, побажав міцного здоров'я, великого  щастя, кохання і добра:  "Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, впевненістю та передчуттям свята. А весна нехай подарує радість в особистому житті та успіхів у професійній діяльності! Добробуту і затишку в оселях, поваги і любові від чоловіків, оптимізму і легкості у повсякденні!".

     На початку концерту почесні відзнаки "Мати-героїня" за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, були вручені Копилець Ларисі Овксентіївні (с. Рудники), Гамулі Ларисі Миколаївні (с. Рудники), Лопосі Ірині Йосипівні  та Волощук Світлані Олександрівні із с. Боровичі.

На фото: Колківський селищний голова Олександр ПАЛІНКЕВИЧ  вручає почесну відзнаку "Мати-героїня" Ларисі Гамулі  із с. Рудники.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua