травня

25

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

13 березня 2019 року у НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 - гімназія" в смт Маневичі рятувальники Маневицького РВ виступили перед учнями 8-10 х класів щодо недопущення спалювання сухої трави.

 

Учням роз’яснено, що кожного року з настанням весни рятувальникам доводиться стикатися з проблемою весняних палів сухої трави і збільшенням кількості пожеж, що виникають в результаті спалювання минулорічної сухої рослинності. При тому, мало хто замислюється про вплив такої діяльності на навколишнє природнє середовище та здоров'я оточуючих. Населення часто забуває, що при випалюванні сухої трави порушується коренева система рослин, від високої температури знищується родючий шар  ґрунту, гинуть комахи і тварини. Але, саме головне, що страждає не тільки природа. Спалювання сухої трави часто призводить до великих пожеж та людських жертв. Від охопленої трави загоряються житлові будинки, господарські будівлі, сараї з худобою, гинуть люди. Нерідко вогонь переходить на лісові масиви і може прийняти загрозливі розміри, переходячи в торф'яні та лісові пожежі. А саме випалювання сухої трави часто призводить до торф'яних пожеж, виною яких є «людський фактор».

Наголошено також, що громадяни, які порушують вимоги пожежної безпеки на своїх присадибних ділянках чи земельних паях, у лісах чи лугах, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

У ЗОШ розміщена друкована продукція з роз'ясненнями щодо спалювання сухої рослинності.

 

 

Слупачик А.О.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua