травня

26

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Минулий рік для Рівненської АЕС був плідним у напрямку міжнародної співпраці. Рівненські атомники стали учасниками багатьох партнерських проектів, зокрема низка проектів була реалізована на майданчику електростанції.
У 2018 році в рамках програми міжнародної технічної допомоги «Інструмент співробітництва в сфері ядерної безпеки» спеціалісти РАЕС брали участь в реалізації проектів «Створення системи моніторингу будівельних конструкцій, будівель та споруд на основі сучасних методів діагностики» та «Визначення форм відходів, що забезпечують безпечну переробку, зберігання і захоронення проблемних радіоактивних відходів, які зберігаються на українських ядерно-енергетичних підприємствах».
В ході реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Модернізація системи фізичного захисту енергоблоку № 3 РАЕС» в рамках співпраці між Україною та Німеччиною у сфері фізичного захисту, передбаченої ініціативою G7 «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї масового знищення» минулоріч на Рівненську АЕС було поставлено сучасне обладнання та підписано додаткові угоди на постачання обладнання в 2019 році. Також у поточному році заплановано постачання обладнання для неруйнівного контролю систем важливих для безпеки РАЕС в рамках співробітництва з Норвезьким агентством з радіаційного захисту (NRPA)/Інститутом енергетичних технологій (IFE).
Не менш важливим є те, що спеціалісти Рівненської АЕС входять в робочу групу проекту «Програма оптимізації ППР та технічного обслуговування при роботі реакторної установки на потужності з використанням ризик-інформованого управління конфігурацією», який реалізується за підтримки Міністерства енергетики США та Аргонської Національної Лабораторії.
В рамках членства у ВАО АЕС минулого року на РАЕС проведено місію підтримки в напрямку проведення спостережень за роботою персоналу (коучинґ) в рамках програми «Менеджер на об'єкті», два навчальних семінари за темами «Лідерство в атомній енергетиці» та «Обходи робочих місць персоналу керівниками», повторну партнерську перевірку Паризьким центром Асоціації. Зокрема, у 2018 році в заходах ВАО АЕС взяли участь 55 працівників Рівненської АЕС, серед яких 39 – за кордоном.
Співпраця з МАГАТЕ у 2018-му відбувалася в рамках програми гарантій по ядерному паливу та участі спеціалістів поліського енерговелета у регіональних семінарах, що проводились Агентством. Окрім того, восени на РАЕС побували спеціалісти ядерної галузі Пакистану з питань обміну досвідом у сфері контролю металу, діагностики та управління старінням обладнання.
Всього минулоріч Рівненську АЕС відвідали близько півтисячі іноземних спеціалістів з 92 компаній 26 країн світу, а у службові відрядження до 20 країн світу виїжджали 124 спеціалісти електростанції. Такі партнерські відносини дозволяють вивчати кращий світовий досвід, використовувати й впроваджув
ати сучасні підходи для безпечної та безперебійної роботи атомних енергоблоків та розвитку галузі в цілому.
Управління інформації та 
зв'язків з громадськістю 
Рівненської АЕС.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua