травня

25

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Згідно із рішенням 38-ої сесії райради, за пропозицією депутата Петра Зінчука з числа депутатів утворено комісію для аналізу стану ціноутворення, вивчення питань діяльності ДП «Волиньторф».
До комісії увійшли голова районної ради Анатолій Мельник, депутати Аліна Базарнова, Микола Давидюк, Наталія Дарієвська, Ігор Дерлюк, Петро Зінчук, Володимир Ольховік, Яків Смокович та начальник управління регіонального розвитку Маневицької РДА Олександр Турик. 
За участю очільників району – Анатолія Мельника та Андрія Линдюка – відбулось перше засідання робочої групи, головою якої одноголосно обрано Петра Зінчука. Депутати ознайомились із поданою двома торфозаводами інформацією стосовно діяльності та проблематики даних підприємств. 
Цього ж дня депутати виїхали на ДП «Волиньторф», де зустрілись із його керівником Іваном Киричиком та директором Маневицького ТБЗ Володимиром Щербачуком, які ознайомили  із процесом виготовлення торфобрикетів, тривалою процедурою отримання земельних ділянок під видобуток торфу, загрозливим становищем торфозаводів через нестачу земель під видобуток торфу та висловили своє бачення вирішення даної ситуації.
Під час зустрічі члени комісії ознайомилися з порядком формування ціни на торфобрикети та відповідною документацією, мали можливість пересвідчитись у  тому, що вона єдина для всіх споживачів. Було домовлено, що торфобрикетними заводами буде надана документація, що стосується питання забезпечення підприємства земельними ділянками під розробку нових торфородовищ.
Сергій ГУСЕНКО.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua