квітня

25

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Колківська селищна рада відібрана в числі 101 ОТГ для участі у проекті "Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг" серед 245 ОТГ України, які подали заявки на участь у даному проекті.

 

24-25 січня  ц. р. заступник селищного голови Тетяна Бобік взяла участь у вступному семінарі-нараді по  проекту "Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг", що відбувся в місті Київ. Даний проект  реалізовується Партнерством "Кожній дитині" за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". Програма "U-LEAD з Європою" фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Мета проекту "Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг" - покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об'єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соці­альних послуг.

 Команда проекту отримала 245 заявок до участі у проекті (відібрано 101)  і ми раді повідомити, що за результатами розгляду Колківська селищна рада потрапила  до списку потенційних учасників проекту. Загалом від Волині учасниками-переможцями даного проекту стало 5 громад.

Тетяна БОБІК,

заступник  Колківського селищного голови

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua