червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

14 грудня в Маневичах вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС –  тих, хто ціною свого здоров'я й життя долав наслідки страшної катастрофи.  
Біля пам'ятного знака «Жертвам Чорнобиля» священнослужителі  відправили   панахиду за загиблими внаслідок  катастрофи, представники влади та ліквідатори поклали до пам’ятника квіти. 
 Про біль Чорнобиля, що не зникає з роками, йшлося на годині вшанування ліквідаторів у районній бібліотеці, де зібралося вже сивочоле товариство борців із атомним лихом. 
Слова вдячності ліквідаторам за їхній подвиг адресував начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Віктор Турик,  який вручив відзнаки  від голови РДА та  голови районної ради учасникам добровільної організації  "Спілка Чорнобиль" Ганні Панасюк, Валерію Семенюку, Володимиру Сидоруку та Володимиру Мельнику.  
Щирі зичення та Подяки отримали ліквідатори і від Маневицького селищного голови Олександра Гаврилюка, заступника голови Прилісненської сільської ради Олексія Гнатюка, голови Маневицької районної організації "Спілка Чорнобиль" Григорія Баса. Миру, міцного здоров’я  та Божого благословення на довгі роки  бажали присутнім настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії смт Маневичі отець Михайло, директор ЦБС Любов Солов`янчик та начальник УСЗН Маневицької РДА Руслан Козак, який відповів на питання щодо соціального захисту ліквідаторів.  
Музичні вітання присутнім слали працівники культури Юлія Клець, Олег Горайчук, Ірина Мельник та Тетяна Кирилюк.
Юлія Музика,
Фото автора. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua