червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Збройні Сили України  –

Слава, гордість, міць країни!

Захищають мир, свободу,

Служать рідному народу!

 

 

       У день Збройних Сил України, 6 грудня, в ОЗНВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» традиційно проводиться військово-патріотичне свято «Ігри патріотів». Його мета  – пропагування здорового способу життя, популяризація фізкультурно-спортивного руху серед школярів та підготовка старшокласників до служби у Збройних Силах України.

       Цьогоріч  у вправності, швидкості, точності, знанні азів військової справи змагалися відділення «Сокіл» ОЗНВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей»  – командир Бусел Олександр, відділення «Сойненська Січ» ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Прилісне ( ОТГ с. Прилісне)  – командир Романік Роман та курінь ім. Марусі Чурай ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя  –  командир Миронюк Михайло.

        У змаганнях юнаки проявили себе у тринадцяти військово-спортивних видах: збиранні та розбиранні криниці , бігу у драбині, у виконанні нормативів «Неповний розбір автомата» та «Спорядження магазина патронами», підтягуванні на перекладині, попадання баскетбольним м’ячем у кільце та інші.

        Запал змагання , бажання відділень та куреня перемогти  були проявлені ще у першому конкурсі «Вихід та презентація команд».  У ньому суддівська колегія, до якої увійшли Бобік Тетяна В’ячеславівна  –  заступник колківського селищного голови з виконавчих питань, Новак Леонід Олексійович  –  начальник відділу освіти Колківської ОТГ, Котеленець Віталій Дмитрович  – директор Колківського ОЗНВК, Сидорук Андрій Миколайович  – вчитель Колківського ОЗНВК, учасник бойових дій у зоні АТО, Пальчук В’ячеслав Андрійович  – заступник директора з навчальної частини Колківського ОЗНВК, Літвінчук Юрій Леонідович  – вчитель Колківського ОЗНВК, учасник бойових дій в Афганістані, оцінювала вихід команд, привітання, форму, стрій, дії командирів.

        У напруженні учасники та уболівальники очікували найцікавішого останнього виду змагань – «Перетягування линви». Ось мить жеребкування: Красноволя  – Колки, Колки  – Прилісне, Прилісне  – Красноволя. З результатом ІІІ місце  – курінь ім. Марусі Чурай, а у фінальному двобої між відділеннями «Сокіл» та «Сойненська Січ» перемогу здобула команда Прилісненської ЗОШ.

        За підсумками змагань, які оголосив начальник відділу освіти Колківської ОТГ  Новак Л.О., перемогу здобула команда Колківського ОЗНВК  – 34 бали, друге місце з результатом 27 балів з честю виборола команда Прилісненської ЗОШ та третє місце з результатом 20 балів здобула команда Красновільської ЗОШ.

Садовий М.В., вчитель «Захисту Вітчизни» Колківського ОЗНВК,

Шавук Ю.М., керівник гуртка «Юні журналісти»

https://drive.google.com/drive/folders/1tCi7rSb2RGzWL0zDhM5grBpxcibK-kCh

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua