червня

16

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Знане людьми як будинок престарілих, відділення стаціонарного догляду для постійного проживання, що діє в Старому Чорторийську при територіальному центрі соціального обслуговування Маневицької  РДА, аж ніяк не те місце, куди мріється потрапити. Та що проживання тут порівняно із  жахливими умовами, в яких опиняється одинока безпорадна людина, може здаватися мало не раєм земним, переконує життєвий приклад однієї із літніх жительок району.

 

 

Із 78-річною бабусею Ганною я познайомилась на початку жовтня, коли директор терцентру Андрій Леферович, сільський голова та небайдужі сусіди вже  вкотре вмовляли  її переїхати у  відділення стаціонарного догляду  в с. Старий Чорторийськ. 

Через відсутність в селі соціального робітника і жахливу антисанітарію в будинку старенької, на неї чекала близька перспектива холодної й голодної смерті. Хоч в невеличкому селі і вистачало добрих людей, аби її час від часу провідати й підгодувати, та нестерпний сморід вже не давав людям зайти до хати. Не те що матрац, навіть сітка на залізному ліжку, що стало слугувати бабці й за вбиральню, не витримала й прогнила.

Детальніше читайте у "Новій добі".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua