червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Понад дев'яносто вулиць налічується нині в Маневичах і кожна з них має власну назву і свою історію. Здебільшого вони пов'язані із іменами відомих людей, та є й вулиці, що звеличують красу рідного краю чи нагадують про знакові події селища та країни.

 

Свою подорож розпочинаю з вулиці Луцької, рахується вона як об'їзна  дорога, протяжністю 2941 м. Хоча найдовша у Маневичах вулиця  хутір Лоше -   3773 м.

Приємно пройтися чудовою ошатною вулицею, яка  названа у зв'язку з ювілейною для селища датою - 100-річчя Маневич. Вздовж її дбайливими руками щорічно висаджуються різнокольорові чорнобривці, які   до глибокої осені привітно палахкотять до нас тисячами маленьких вогників, милуючи око своєю простою красою.

Щоденно погожим світанком починається день на вулицях Козацькій, Грушевського, С. Наливайка, М. Кривоноса, Івана Сірка, Івана Богуна, Сагайдачного, Б. Хмельницького, 17-го Вересня,  Київській, Незалежності, проспекту Волі. У цих назвах вулиць наша людська пам'ять і шана всім, хто боровся за незалежність і волю. Сьогодні нас об'єднує одне - прагнення українців мати власну незалежну, вільну державу.

Продовження читайте в "Новій добі" №50

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua