червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

 

Ось і збігає до кінця рік 2018-ий. Настав період завершення справ, підбиття підсумків. А ще - це і пора передплати газет та журналів. Розуміємо, що на ваше рішення передплатити видання свій відбиток наклали і подорожчання періодики і нелегкий час реформування поштової галузі. Є і питання,  чи  вчасно доставлятимуться  видання додому. З такою проблемою, зокрема, звернулися до редакції  жителі села Нові Підцаревичі, які переживають, чи буде працювати у Великій Ведмежці поштове відділення.

 

Як повідомила начальник поштамту Волинської дирекції ПАТ "Укрпошта" Світлана Костюк, закриття сільських поштових відділень не передбачається. Щоправда,  є певні кадрові проблеми, а щоб їх вирішити і планується оптимізація в невеликих поштових відділеннях. Аби працівники отримували вищу заробітну плату, планується доручити начальникам цих невеликих відділень обов'язки листонош. Тож буде працівник - буде й пошта у Великій Ведмежці.

Як зауважив директор Волинської дирекції "Укрпошта" Іван Шевчук, сільські жителі, котрі вболівають за долю своїх відділень пошти, мають допомогти листоношам працювати не у збиток. Адже, що більше періодичних видань буде виписано, що більше комунальних послуг через пошту буде сплачено, то вищий дохід матимуть поштарі. Він запевнив, що впродовж усього 2019-го року пенсії та газети будуть доставлені в кожну хату.

Тож передплачуйте улюблені видання, нехай тимчасові труднощі із доставкою, що подекуди виникали, не забирають у вас можливості отримувати і районну газету.

Повідомляємо також, що згідно із Законом України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" № 917-VІІІ від 24.12.2015 року комунальне підприємство "Редакція Маневицької районної газети "Нова доба"  реформовано в приватне підприємство  "Редакція газети "Нова доба". Та нічого не зміниться у наших з вами зустрічах, шановні читачі. Ми й надалі докладатимемо всіх зусиль, аби газета  була  ще  цікавішою,  різноплановішою, актуальнішою. Чекаємо і від вас пропозицій, побажань щодо того, якою ви б хотіли бачити "Нову добу" у році новому.

Будьте з нами! Ми працюємо для вас.

Олена БИЧКОВА.

На знімку Сергія ГУСЕНКА: досвідчена поштарка Ольга Книш (ліворуч) та листоноша Олена Росюк, яка працює лише трохи більше року, – кращі працівниці Маневицького поштового відділення за багатьма показниками, хоча й мають найбільші дільниці. Незважаючи на усі труднощі, які нині переживає «Укрпошта», вони намагаються вчасно доставляти до кожної домівки такі очікувані кореспонденцію, пенсію та різноманітні товари.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua