травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Антоніна Антончик із Оконська - наша постійна читачка, адже її родина передплачує районку не одне десятиліття. А ще – це сім’я поштовиків. Господар, Олексій Лаврентійович, працював електриком на пошті, його дружина – Галина Семенівна - трудилась і поштаркою, і на сортувальній дільниці, а на пенсію вийшла з посади бухгалтера центру поштового зв’язку Волинської дирекції «Укрпошта».
Династію продовжила донька Антоніна, яка нині перебуває у декретній відпустці, виховує двох синів, а до того займала посаду інженера по техніці безпеки, тоді ще центру поштового зв’язку. У поштовій сфері раніше був зайнятий і її чоловік.
- Скільки себе пам’ятаю, вдома завжди була районка. Найпершим бере до рук газету тато, він починає  її читати  зі спортивних новин району, – всміхаючись, розповідає Антоніна. – Мені і мамі до вподоби тематична сторінка «На добрий вечір». Тут багато цікавої інформації, любимо читати різні життєві історії. А ще, гадаю, як і всім читачам, в нагоді стають оголошення. Тож хоч сьогодні все більш затребуванішими стають соціальні мережі, та районку не замінить ніщо.
Олена БИЧКОВА.
Фото автора.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua