травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Ви не пішли від нас у небуття,
Ви в наших душах будете довіку жити,
Бо щирим й відданим було ваше життя,
Ви з неба зіркою продовжуєте нам світити…
Сьогодні минає сумний рік, як у Вічність голубкою відлетіла душа редактора районної газети «Нова  доба», досвідченого журналіста, педагога, громадського діяча, дорогої доньки, любої дружини, турботливої мами і бабусі, нашої колеги
БУБНЮК Алли Степанівни.
Добротою, людяністю, турботою про родину,  професійністю, надзвичайною порядністю був освітлений її життєвий шлях. Як людину з відкритим серцем і щирою душею Аллу Степанівну шанували  всі, хто її знав. Залюблена у життя, вона жила проблемами газети, докладала багато зусиль, щоб районне видання було цікавим і змістовним. Написані нею слова мали особливу вагу, особливу значимість, як і її мудрі поради та слушні настанови, яких не вистачає родині, що осиротіла без берегині сімейного вогнища. Вона  ділила своє серце частинками для всіх, а особливо тішилася  своїми внучками. Згасло земне   світло, що його випромінювала ця чудова людина, - та воно нині всім нам світить із небесної високості.
У неї було багато задумів, коли очолила наш колектив, та  не судилося… Але  смерть не може зруйнувати добрих справ, що залишилися на землі, стали спогадами для її колег і рідних. І чим далі, тим дорожчими  стають згадки про той щасливий час, коли наша Алла Степанівна була з нами. Світла пам’ять  про талановиту людину, мудрого  керівника, найдорожчу маму, дружину, доньку, бабусю не зітреться і не згасне у наших серцях.
Боляче усвідомлювати, що вас, рідненька, вже ніколи не буде серед нас, а приходитимете лише у спогадах і снах. Ви залишили нам світлу пам’ять про себе, біль великої втрати та вічний сум.
Просимо у цей день пом’янути  Аллу Степанівну добрим словом і щирою молитвою всіх, хто  її знав та поважав.
Нехай Господь охороняє її вічний спокій!
З глибоким сумом – колектив редакції, родина.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua