червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Під час чергової зустрічі журналістів району з головою райдержадміністрації Андрієм Линдюком йшлося про таку наболілу проблему, як відсутність постійного державного нотаріуса  на Маневиччині.
- Проблему цю добре знаю і, на жаль, мушу констатувати, що не вирішується вона із суб’єктивних причин, - відзначив Андрій Линдюк. – Вся справа у відсутності бажаючих фахівців, які мають свідоцтва на право здійснення даних послуг, зайняти посаду державного нотаріуса. Я мав розмову не з одним випускником-юристом, проте чув відмову. Це пов’язано з умовами і вимогами до претендентів – рік стажування, здача спеціальних кваліфікаційних іспитів. З числа тих, хто має свідоцтво на право здійснення таких послуг, займаються приватною практикою, бажаючих працювати державним нотаріусом немає. Тож, користуючись нагодою, звертаюсь до читачів: ми готові підтримати кожного, хто висловить бажання стати державним нотаріусом. Звертались і до немісцевих спеціалістів з пропозицією переїхати і працювати повний робочий тиждень, але теж чули відмову.
Для того, щоб покращити умови прийому громадян державним нотаріусом, передбачається надання таких послуг у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП), який знаходитиметься у реконструйованому приміщенні, де раніше був РАЦС. Планується це зробити на початку літа. У зручних умовах за посередництвом адміністратора буде  проводитись попередній запис. 
У ЦНАПі будуть встановлені термінал, банкомат, можна буде здати документи для отримання субсидії, оформити документи дозвільного характеру тощо.
Олена БИЧКОВА.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua