березня

25

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Із цими запитаннями ми звернулись до наших земляків.
Василь Коніщук, уродженець с. Замостя,  доктор біологічних наук,  старший науковий співробітник інституту агроекології і природокористування НААН:
- Звісно ж, мені, як і всім, все задумане втілити у життя важко. Проте варто мріяти, ставити амбітні цілі, навіть на перший погляд і нереальні, просто обов'язково - якщо хочеш досягти успіху. 
- Пишаюсь, що вдалось організувати Черемський природний заповідник, пізніше я був одним із ініціаторів створення Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, не так давно підготували обгрунтування Національного природного парку Кремінські Ліси, що на Луганщині, нині я є науковим куратором біосферного заповідника Асканія-Нова ім. Ф.Е. Фальц-Фейна НААН. Є мрія підготовки Червоної Книги Волині, утвердження Поліської міжнародної екологічної конвенції.
Інна Неродик, м. Київ,  комунікаційний менеджер «Реанімаційного пакету реформ»:
- Втілити задуми в життя вдається далеко не завжди, але в цьому й фішка і Ваша сила: ризикувати далі, спробувати знов. Виграє не той, у кого вийшло з першого разу, а той, хто після невдачі пробує ще. Відомо, що Стівену Кінгу видавництва відмовляли друкувати його першу книгу «Кері», і відмовляли не раз і не двічі, а 30 разів! Тому навіть якщо у Вас щось не виходить надто довго, мусите вірити в себе!
- Думаю, що моя найсміливіша мрія ще попереду. Я не та, хто може вчити успіху, але я точно знаю, що кожен мусить йти до своєї цілі, навіть якщо крім Вас, ніхто більше в неї не вірить.
Вадим Войтович, гітарист, учасник «Голосу країни», викладач музичної школи імені Соломії Крушельницької м. Львів:
- Намагаюсь втілювати свої задуми в життя, хоч і не завжди вдається. Реалізував вже багато своїх мрій, а багато з них ще попереду.  
- Нині, як автор ідеї та директор фестивалю, мрію про проведення на достойному рівні в Маневицькому центрі творчості дітей та юнацтва І Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу класичної гітари "GuitArt Manevychi", метою якого є популяризація та розвиток гітарного мистецтва в Україні, підвищення рівня виконавської майстерності, виявлення і підтримка талановитих молодих музикантів; творче спілкування, обмін досвідом виконавців та педагогів з усіх регіонів України. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua