червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

 

28 вересня ц.р. виповнилося 100 років від дня народження великого українського педагога-новатора, гуманіста, добротворця, майстра унікального експерименту в Павлиській школі - Василя Сухомлинського.

 

Він добився визнання і небувалої для педагога пошани, це - вчитель від Бога, борець за людське в людині, визнаний класик педагогіки ХХ століття. 

Василь Сухомлинський жив в період великих соціальних потрясінь, пройшов через війну і особисту трагедію, але сила духу його перемогла все. На запитання, що  найголовнішим було у його житті, відповідав: "Любов до дітей".

В рамках завершального етапу проведення заходів із відзначення ювілею     великого   педагога  в  при­міщенні   бібліотеки   загальноосвітньої школи  І-ІІІ  ст. с. Кук­ли працівниками відділу освіти райдержадміністрації було проведено "круглий стіл": "Історя одного життя. В.Сухомлинський. "Сто порад учителевіІ" - книга мудрості, джерело живого слова…".

До обговорення книги були запрошені представники  відділу освіти, керівники шкіл, заступники директорів, педагоги-організатори, класні керівники, вчителі, шкільні бібліотекарі,  спеціалісти позашкілля тощо.

У заході  взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Линдюк та начальник відділу освіти Валентина Книш.

Кожна порада в цій  книзі присвячена окремим аспектам педагогічної діяльності: специфіці педагогічної професії, особливостям навчального процесу, питанням виховання особистості і ролі колективу в цьому процесі, взаємодії школи і сім'ї тощо.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua