червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

     Комбату Леоніду Полінкевичу  із Колок  виповнилося б 35!

Якби не забрала життя Героя війна, наш випускник, майор Збройних сил України, командир батальйону 51-ї механізованої бригади Леонід Полінкевич 19 вересня відсвяткував би свій ювілейний 35-й день народження. В шкільному музеї зберігається  його лист, в якому він надсилав вітання вчителям рідної школи і ділився роздумами про студентське життя в Харківському інституті танкових військ. Дякував за ласку, працю, набуті знання... А ми нині вже вкотре дякуємо йому за приклад сміливості і патріотизму, пишаємося тим, що знали особисто Героя, який поклав життя за цілісність рідної країни.

 

Леонід після здобуття освіти був направлений для  проходження служби у 51-у окрему механізовану бригаду, дислоковану у Володимирі-Волинському. У 29 років  мав звання майора та став командиром батальйону. Після початку неоголошеної війни на сході України,  мужньо став на захист держави.

Уранці 22 травня 2014 року блок-пост української армії був атакований проросійськими сепаратистами ДНР, які почали несподіваний масований обстріл із вогнепальної зброї. У цьому бою Леонід Полінкевич загинув разом із 17 своїми бойовими побратимами.

Наталія Басалко,

     заст. директора ОЗНВК "Колківська ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua